Multi Multi - Zwiększ swoje szanse

Multi Multi - Zwiększ swoje szanse

LOTTO ML ML/DL/EL - FAQ

Strona Główna | Teoria | Praktyka | Podsumowanie | Opinie | FAQ | Historia zmian | Zainteresowany ? | DL KENIOX


     Poniżej lista najczęstszych pytań, które od Państwa otrzymujemy wraz z odpowiedziami. W pytaniach dotyczących gry - jako przykład - wykorzystany jest Multi Multi.* Skoro to tak dobre programy - dlaczego nie gramy i nie wygrywamy sami, a tylko męczymy sie z utrzymaniem tych stron, sprzedażą, obsługą klientów itp.?

Jak najbardziej - gramy również sami. Jednak tak naprawdę programy tworzą gracze - my jesteśmy tutaj strona techniczna. Bez promocji tych rozwiązań, ciągłego rozwoju programow oraz bez pomocy ze strony doswiadczonych graczy - sami tez byśmy nie wygrywali.


* Jeśli to taka skuteczna metoda dlaczego nie rozdajecie programów za darmo? Obiecuję, że jesli cos wygram - na pewno się z Panstwem podzielę.

Prosimy się przez chwilę zastanowic. Odwiedzają Panstwo naszą stronę prawdopodobnie dlatego, że w dotychczasowej grze nie szło Państwu najlepiej. Czy jeżeli przy użyciu naszego programu, który byłby darmowy wygraliby Panstwo np. 100zł - to czy z tej, długo oczekiwanej po wcześniejszych porażkach wygranej - oddaliby nam Panstwo np. 40zł? Sądzimy, że byłoby to zdecydowanie mniej, choc oczywiście otrzymujemy od zaufanych graczy dotacje. Jednak utrzymanie programów i naszych stron wymaga pewnych środków. Prosimy zauważyc, że cena pojedyńczego programu to mniej wiecej dwa bilety do kina.


* Pojawił się program Keniox. Czym różni się on od obecnych ?

Nasz nowy program Keniox był od kilku lat rozwijany równolegle z programami Lotto ML ML, DL, EL, lecz nie był oferowany w Polsce. Główne różnice:
 • obsługuje (lub może obsługiwać) wszystkie światowe (w tym polskie) loterie np: SuperEnaLotto, Euro Millions, gry z Wysp, USA itd:
 • posiada intuicyjny Kreator (wraz z sugestiami) wyboru: grup, 'pewniaków' oraz parek/trójek
 • informuje o 'fali' w grupach i liczbach
 • podpowiada kiedy grać, a kiedy lepiej przeczekać kilka losowań
 • umożliwia dowolne zarządzanie/tworzenie nowych gwarancyjnych systemów skróconych
 • zawiera analizę oraz wykres liczb bonusowych (np. 'Plus' w Multi Multi)
 • posiada całkowicie nowy wygląd i sposób działania. Np. okna programu można dowolnie organizować ('przypinać' w różnych miejscach, zwijać, a także 'wyciągać' z głównego okna)
 • obsługuje język polski oraz angielski
 • przy zakupie otrzymuje się roczną licencję na aktualizację wyników. Natomiast wszelkie poprawki i zupełnie nowe wersje są gratis. NA ZAWSZE..


  * Skąd mogę mieć pewność ze wyślecie mi zamówienie ?

  Bo jesteśmy godni zaufania.. Jeden z naszych programów (Lotto DL) uczestniczył w przeglądzie, jakiego dokonał portal WP.PL
      Można zarejestrować się na naszym FORUM - poznać setki graczy i ich opinie.. Poza tym w internecie na różnych forach dotyczących gier liczbowych toczą się dyskusje na temat programów. Nigdzie nie znajdą panstwo informacji, że ktoś został oszukany, nie otrzymał programu itp.


  * Chciałbym móc kupic Wasze programy na allegro. Czy jest to możliwe ?

  Regulamin portali aukcyjnych (w tym allegro.pl) zabrania wystawiania na aukcjach tzw. 'systemów do gier losowych'. Mimo, że nasze programy nie są systemami (nie są opisami sposobów na grę w postaci np. pliku doc, które niektórzy sprzedają) - ale pełnoprawnymi programami statystycznymi - spotkały się z odmową.


  * Czy jest gwarancja, że na pewno wygram?

  Dokładamy wszelkich staran, by nasze programy były jak najbardziej skuteczne. Wszystkie funkcje/wykresy (jak np. Automatyczny Generator Zakładów) przygotowywane są tak, by maksymalnie ułatwic wybór liczb. Jednak pisemnej gwarancji, że na 100% zaczniecie Państwo wygrywac większe kwoty dac nie możemy. Uważamy, że każdy, kto taką gwarancję chce dac - delikatnie to ujmując - mija sie z prawdą. Odrzucając całą otoczkę analiz, statystyk itp. - to jest na samym koncu gra losowa.


  * Chciałbym móc zobaczyc wersję demo programu?

  Niestety na tą chwilę wersje demo nie są dostępne. Nie znaczy to, że uważamy je za niepotrzebne - planujemy stworzyc je wkrótce, po wypuszczeniu nowej wersji każdego z programów. Generalnie nasze zasoby nie są wielkie, a wersje demo wymagałyby ograniczania niektórych funkcji (jak w każdym demie), co wymagałoby czasu, oddzielnego testowania itd. Dlatego obecnie skupiamy sie tylko na pracy przy pełnych wersjach programow.
  Aktualizacja: DEMO programu Keniox jest dostepne!

  * Czy jesli program mi sie nie spodoba - mogę go zwrócic?

  Tak - programy Lotto mozna zwrócic w ciągu 14 dni od daty zakupu - nie podając nawet powodu.


  * Ile tak naprawdę można wygrac?

  Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Jak widac na jednym ze "zrzutów" z programu - 'wysyp' zdarza sie średnio raz na cztery losowania - nie wszystkie jednak są przewidywalne naszym sposobem - niektóre są przypadkowe. Jednak z naszych oraz innych graczy doswiadczen wynika, że przy korzystnej sytuacji w grupach (gdy Totalizator nie wymieni kul - wszystko sie wtedy 'resetuje' i należy odczekac) w danym miesiacu można średnio 5/5 wygrac 1-3 razy. Czyli bardzo korzystna w naszym rozumiemiu sytuacja zdarza się raz na tydzień. Oprócz tego oczywiscie pojawiają się trójki oraz czwórki.


  * Mam pomysł jak usprawnic programy. Co mogę zrobic?

  Wystarczy do nas napisac: contact@lotto-solutions.com Prosimy w miarę możliwosci zamieszczac w mailu dokładne opisy czyli 'zrzuty ekranu', rysunki, przykłady wyliczen (np. Excel). Słowem wszystko, co pozwoli dokładnie pojąc ideę pomysłu.
  ZACHĘCAMY JEDNAK DO UMIESZCZANIA POMYSŁÓW NA FORUM !


  * Chciałbym uczestniczyc w rozwoju Keniox/Lotto ML ML/DL/EL i zostac testerem nowych funkcji. Co powinienem zrobic? Czy taki beta-tester może liczyc na jakieś przywileje?

  Testerem może zostac osoba, która aktywnie uczestniczy w rozwoju programów tzn: zgłasza pomysły, usprawnienia, raportuje błędy itd. Beta-tester ma dostęp do nowych wersji programów na długo przed premiera - najczęsciej otrzymuje je również za darmo.


  * Co robic, gdy grupy liczb wydają sie byc w równowadze?

  Są gracze, którzy zwyczajnie lubią grac praktycznie co dzien i dla nich zostaje gra na parki i trójki. Większosc jednak 'czeka na okazję' i gra tylko wtedy, gdy statystyki mówią: 'TAK'. Sytuacja równowagi nie trwa jednak długo - maksymalnie kilka losowań.


    << Strona Główna